Godz 17:00 Qbański Luzik - Tramwaje Szczecińskie  4 - 6

Qbański - Bera, januszko, Cierpisz, Jaworski, Damuć, Grela

Tramwaje - Lesczyński, Zalewski, Wójcikiewicz, Górski, Rafalski, Białkowski, Szymczak

1' Początek meczu.

7' 0-1 Jest pierwsza bramka w dzisiejszym meczu. Strzelcem Zalewski.

15' 0-2 Szymczak podwyższa prowadzenie.

17' 0-3 Białkowski zdobywcą bramki dla gości.

20' 1-3 Grela zdobywcą pierwszej bramki dla Qbańskiego.

24' 1-4 Wójcikiewicz strzelcem bramki.

24' 2-4 Grela po raz drugi w dzisiejszym meczu.

25' Koniec pierwszej połowy.

33' 3-4 Jest kontaktowe trafienie. Damuć pokonuje Leszczyńskiego.

38' Leszczyński ratuje swój zespół przed utratą bramki.

44' Żółta kartka dla Bery.

46' Żółta kartka dla Górskiego.

48' 3-5 Wójcikiewicz strzelcem bramki.

48' 4-5 Damuć daje nadzieje dla Qbańskiego. Do końca spotkania dwie minuty.

49' 4-6 Szymczak wpisuje się na listę strzelców.

50' Koniec meczu.

Godz 18:00 Qbański Luzik Juniorzy - UKS OHP  8 -1

Qbański - Raduszewski, Jurkiewicz, Ładzik, Antoniak, Jerzy Antoniak, Czerepaniak, Rydzak, Kucewicz

OHP - Hałajaewski, Zabłocki, Pukszta, marciniak, Hinc, Papierz

5' 1-0 Qbański na prowadzeniu. Raduszewski zdobywcą bramki.

12' Dobre uderzenie Ładziaka, strzał jednak minimalnie obok słupka.

17' 2-0 Ładziak podwyższa wynik.

20' 3-0 Michał Antoniak wpisuje się na listę strzelców.

25' Koniec pierwszej połowy spotkania.

32' 4-0 Mocne uderznie Ładziaka i mamy kolejną bramkę dla Qbańskich Juniorów.

37' 5-0 Czerepaniak zdobywcą bramki dla gospodarzy.

41' 6-0 Ładziak zdobywa swoją 3 bramkę w meczu.

46' 6-1 Papierz strzelcem pierwsze bramki dla OHP.

47' 7-1 Michał Antoniak strzelcem bramki.

48' 8-1 Raduszewski podwyższa wynik.

50' Koniec spotkania.

Godz 19:00 Dansk Supermarked - Kurier Szczeciński   3 - 6

Dansk - Cieślik, Wierzbowski, Jóźwiak,  Prociak, Waluch, Pogorzelski, Sikora

Kurier - Roguski, Rodziński Patryk, Kuleta, Rodziński Wojciech, Górniewicz, Fryszka, Pietrow

5' 0-1 Fryszka strzelcem pierwszej bramki w meczu.

8' 0-2 Górniewicz wpisuje się na listę strzelców.

12' Żółta kartka dla Rodzińskiego Wojtka.

19' 1-2 Pogorzelski strzelcem kontaktowej bramki.

24' 2-2 Wierzbowski doprowadza do remisu.

25' Koniec pierszej połowy.

30' 2-3 Fryszka wyprowadza kurier na prowadzenie.

35' 2-4 Rodziński Patryk podwyższa wynik.

39' Żółta kartka dla Prociaka.

41' 3-4 Wierzbowski strzelcem bramki.

42' 3-5 Patryk Rodziński zdobywcą bramki.

43' Żółta kartka dla Roguskiego.

47' 3-6 Wojciech Rodziński zdobywcą bramki dla Kuriera.

Godz 20:00 Doker Port - Pogoń 04  4 - 5

Doker - Bala, Zając, Maszadro, Różycki, Xiężopolski, Łubian, Kryszko

Pogoń - Kępiński, Lipiński, Szmbelan, Doering, Jurys, Czarniak, Czepielewski, Polański

5' 0-1 Polański zdobywcą bramki.

8' 0-2 Lipiński po indywidualnej akcji podwyższa prowadzenie.

14' 0-3 Polański zdobywcą 3 bramka dla Pogoni 04.

20' Dobra akcja Dokera, piłka jednak mija słupek. Doker nadal bez bramki.

22' 1-3 Maszadro zdobywa pierwszą bramkę dla Doker Portu.

25' Koniec pierwszej połowy meczu.

30' 1-4 Doering wpsiuje się na listę strzelców.

35' 2-4 Różycki strzelcem bramki dla Doker Portu.

36' 3-4 Różycki po raz drugi pokonuje bramkrza Pogoni.

44' Zając bliski pokonania bramkrza Pogoni, piłka jednak trafia w słupek.

47' 3-5 Lipiński podwyższa prowadzenie Pogoni.

49' 4-5 Różycki zdobywcą kontaktowej bramki dla gospodarzy.

50' Koniec meczu

Godz 21:00 Silo Trans - Prawobrzeże Dąbie  8 - 4

Silo - Maciąg, Szagdaj, Cybulski, Kaźmierczak, Jezierski, Morawiak, Frąckowiak

Prawobrzeże - Zawiślak, Leśniowski, Więcławski, Bogucki, Rusinek, Kunecki, Drozdek,

6' 1-0 Kaźmierczak strzelcem pierwszej bramki w spotkaniu.

10' 2-0 Cybulski podwyższa prowadzenie Silo Transu.

15' Dobre uderzenie Drozdka, lepszy jednak bramkarz Silo.

20' 3-0 Kaźmierczak ogrywa Boguckiego i pewnie pokonuje bramkarza Prawobrzeża.

30' 4-0 Morawiak zdobywcą bramki.

31' 4-1 Szybka odpowiedź rywali. Strzelcem Więcłąwski.

35' 5-1 Jezierski mocnym strzałęm pod poprzeczkę pokonuje Zawiślaka.

37' 5-2 Rusinek wpisuje się na listę strzelców.

38' Żółta kartka dla Leśniowskiego.

43' 6-2 Cybulski podwyższa prowadzenie.

44' 7-2 Jezierski zdobywcą bramki.

46' 8-2 Cybulski po raz trzeci w dzisiejszym meczu.

48' 8-3 Leśniowski strzelcem bramki dla Prawobrzeża.

49' 8-4 Kunecki zdobywa swoja pierwszą bramkę w spotkaniu.

Rozmowa z Grzegorzem Frąckowiakiem, zawodnikiem Silo Transu Szczecin

Ekipa Silo Transu Szczecin z kolejki na kolejkę się rozkręca. Po ubiegłotygodniowej wygranej z Netto przyszła kolej na efektowne zwycięstwo nad Pogonią 04. Oba spotkania Transowcy rozstrzygali dopiero w drugich połowach…

- Wygrywacie efektownie, ale nie zawsze jest tak łatwo jak mogłyby na to wskazywać wyniki…

- Mecze zazwyczaj są bardziej zacięte. Rozmiary zwycięstw często nie odzwierciedlają boiskowej dramaturgii.

- Co jest tego przyczyną?

- Specyfika gry na hali oraz fakt, że zazwyczaj walczy się o pełną stawkę. Tak było np. w pojedynku z  Netto, w którym rywal po przerwie zbliżył się do nas na bramkę i był bliski remisu. Sami zresztą narobiliśmy sobie problemów nie wykorzystując bramkowych okazji w pierwszej odsłonie. Skończyło się 10:4, ale Netto walczyło praktycznie do samego końca.

- Zazwyczaj nie ma was wielu na meczach. Ławkę macie krótką. Jednak wytrzymujecie kondycyjnie do samego końca.

- Treningi robią swoje. Spotykamy się z chłopakami regularnie i staramy się przynajmniej raz w tygodniu coś zagrać. Potem to procentuje podczas ligowych zmagań.

- Macie w swoich szeregach prawdziwych ligowców?

- Jesteśmy stuprocentowymi amatorami. Gramy dla własnej przyjemności. Natomiast odnośnie zawodowców, to mamy w swoich szeregach kilku lekarzy.

- Stąd dobra kondycja?

- Chłopaki dbają o formę. Wiedzą jak to robić.

- A pracownicy Silo Transu?

- Raczej nie ma ich w zespole. Mimo wszystko mamy przychylność właściciela firmy Roberta Sergiejewa. W końcu to dzięki niemu gramy w Netto SLPN.

- A czym zajmuje się Silo Trans?

- Głównie transportem materiałów sypkich, kruszyw oraz mas bitumicznych.

- Dziękujemy za rozmowę.

Zapraszamy do śledzenia Relacji Live z 12 kolejki Netto SLPN

Godz 16:00 Prawobrzeże Dąbie - DB Port    6 - 9

Prawobrzeże - Zawiślak, Bogucki, Rusinek, Więcławski, Drozdek, Kunecki, Leśmiowski

Db - Nazaruk, Dominiak, Wilk, Chlibyk, Kornak, Milanowicz

5' Dobre uderzenie Hofmana.

10' 0-1 Kornak zdobywcą pierwszej bramki w meczu.

13' 1-1 Rusinek doprowadza do remisu.

15' 1-2 Chlibyk zdobywcą bramki.

18' 2-2 Drozdek strzelcem bramki. Mamy remis.

19' 3-2 Drozdek wyprowadza Prawobrzeże na prowadzenie.

20' Czerwona kartka dla Nazaruka.

21' 3-3 Chlibyk strzelcem bramki.

21' 3-4 Kornak wyprowadza DB na prowadzenie.

22' 3-5 Milanowicz zdobywcą bramki.

23' 3-6 Chlibyk po raz 3 trafia do bramki.

24' 3-7 Ponownie Chlibyk pokonuje bramkrza gospodarzy.

30' Milanowicz trafia w słupek. Wynik bez zmian.

35' 4-7 Rusinek strzelcem bramki.

36' 5-7 Kunecki  wpisuje się na listę strzelców.

40' Żółta kartka dla Milanowicza.

45' Drozdek nie wykorzystuje rzutu karnego.

46' 5-8 Chlibyk zdobywcą bramki.

47' Żółta kartka dla Dominiaka.

47' 6-8 Kunecki strzelcem bramki.

48' 6-9 Dominiak podwyższa prowadzenie DB.

Godz 17:00 Dansk Supermarked - UKS OHP  4 - 3

Dansk - Lelek, Trąbski, Cieślik, Jóźwiak, Wierzbowski, Jusiel, Prociak,

UKS - Zagórski, Zabłocki, Papierz, Marciniak Damian, Marciniak Grzegorz, Hinc, Pukszta

7' 1-0 Jusiel wyprowadza swój zespół na prowadzenie.

16' 2-0 Wierzbowski ładnym strzałem pokonuje bramkrza rywali.

20' Mecz toczy się w środku pola. UKS stara się odrobiać straty.

30' 2-1 Zabłocki zdobywcą bramki dla UKS.

35' 2-2 Marciniak Grzegorz doprowadza do remisu.

40' 3-2 Wierzbowski zdobywcą bramki.

43' 3-3 Zabłocki wpisuje się na listę stzrelców.

50' 4-3 Jóźwiak w ostatniej sekundzie daje prowadzenie swojej drużynie.

Godz 18:00 Drink Team - Devs Team  0 - 4

Drink - Spychaj, Wójtowicz, kasztelan, Żywicki, Jakubczak, Armonajtis

Devs - Migdał, Pawłowski, Szymański, Wolski, Bruszkowski, Kublicki, Kołakowski

5' Bliski zdobycia bramki Szymański. Piłka jednak mija słupek bramki.

10' Jakubczak mocno ale nie celnie. Wynik bezbramkowy.

15' Obie ekipy dobrze w defensywie, mało dogodnych sytuacji do zdobycia bramki.

20' Dobre uderzenie Wójtowicza, piłka mija słupek bramki.

23' 0-1 Pawłowski strzelcem pierwszej bramki w spotkaniu.

30' 0-2 Pawłwoski po raz drugi wpisuje się na listę strzelców.

35' Jakubczak mocno ale tylko w słupek.

40' Żółta kartka dla Wolskiego.

43' 0-3 Szymański podwyższa prowadzenie.

46' Żółta karta dla Bruszkowskiego.

47' Czerwona kartka dla Spychaja.

48' Żółta kartka dla Armonajtisa.

49' 0-4 Pawłowski strzelcem bramki.

Godz 19:00 Tramwaje Szczecińskie - KSZZPN  4 - 9

Tramwaje - Leszczyński, Zalewski, Krajewski, lewaniak, Wójcikiewicz, Grudziński, Białkowski, Rafalski

KSZZPN - Dubaniewicz, Ostrowski, Bitel, Dróżka, Wilkanowski, Wolanin, Czarnecki

2' KSZZPN występuje dziś w nowych strojach.

5' Wolanin trafia w słupek, to była bardzo dobra okazja dla KSZZPN.

7' 0-1 Czarnecki strzałęm w długi róg pokonuje Leszczyńskiego.

8' 1-1 Szybka odpowiedz Tramwaji. Zalewski doprowadza do remisu.

12' 1-2 Bitel uderzeniem po ziemi pokonuje Leszczyńskiego.(piłka przelatuje między nogami bramkrza)

15' Sedziowie prowadzą grę, gospodarze nastawiają się n kontrataki.

20' Spotkanie się wyrównało, obie drużyny muszą poprawić skuteczność.

24' Dobra dwójkowa akcja Ostrowski-Wilkanowski, ten drugi uderza z dużego palca jednak dobrze interweniuje Leszczyński.

30' 1-3Bitel uderza na bramke, piłka odbija się jeszcze od rywala i wpada obok  bezradnego Leszczyńskiego.

33' Atomowe uderzenie Wójcikiewicza, piłka trafia w poprzeczkę bramki, która aż się zatelepotała od siły uderzenia.

38' 1-4 Sędziowie poprawili skuteczność i odrazu są efekty, Bitel zdobywa swoją trzecią bramkę w meczu.

40' 1- 5 Ciekawie rozegrany rzut rożny przez KSZZPN i Bitel po raz 4 wpisuje się na listę strzelców.

43' 1-6 Wilkanowski mija dwóch rywali i mocnym uderzeniem pokonuje bramkarza. KSZZPN w drugiej połowie są  zdecydowanie lepszą drużyną.

45' 2-6 Wójcikiewicz strzelcem bramki.

47' 2-7 Dróżka z najbliższej odległości pakuje piłkę do bramki.

47' 3-7 Zalewski zdobywcą bramki.

48' 3-8 Dróżka strzelcem bramki.

48' 4-8 Zalewski zmniejsza dystans do rywala.

49' 4-9 Wilkanowski podwyższa wynik.

50' Koniec meczu. Podsumowując spotkanie, to KSZZPN wygrało ten mecz drugą połówką, Zawodnikiem meczu zdecydowanie Bitel, strzelec 4 goli dla sędziów. Na wyróżnienie zasłużył też  Zalewski z Tramwaji, strzelec 3 bramek.

Godz 20:00 Silo Trans - Pogoń 04  7 - 1

Silo - Maciąg, Cybulski, Frąckowiak, Morawiak, Kaźmierczak, Lisowski, Szagdaj,

Pogoń - Koszmider, Maik, Kawczak, Lipiński, Polański, Chrzczon, Hajdukiewicz, Jurys, Czepielewski, Łączny, Kępiński

5' Szybkie tempo meczu od samego początku spotkania.

15' Mecz wyrównany, żadna z drużyn nie może przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Jednak póki co bez bramek.

20' Żółta kartka dla Cybulskiego.

30' 1-0 Morawiak zdobywcą pierwszej bramki w meczu.

35' 2-0 Cybulski podwyższa wynik.

35' Czerwona kartka dla Maika.

37' 3-0 Kaźmierczak podwyższa wynik.

41' 4-0 Szagdaj wykorzystuje błąd w wyprowadzeniu piłki.

42' 5-0 Frąckowiak podwyższa wynik.

44' 6-0 Kaźmierczak kieruje piłkę do pustej bramki.

46' 6-1 Jurys strzelcem pierwszej bramki dla 04.

48' 7-1 Kaźmierczak pokonuje bramkarza 04.

Godz 21:00 Wicher Warszewo - Netto   1 - 6

Wicher - Łukasz Dykowski, Wasiuluk, Daniel Leśnik, Karol Dykowski, Jakub podbrzeski, Daniel Kaniewski

Netto - Kaszycki, Ramutkowski, Musiałowski, Zima, Janowczyk, Gumowski, Kaczorowski, Chrzczon, Malinowski

7' 0-1 Chrzczon strzelcem pierwszej bramki dla Netto.

15' 0-2 Janowczyk podwyższa prowadzenie.

22' 0-3 Chrzczon po raz drugi w dzisiejszym dniu pokonuje bramkrza rywali.

23' Żółta kartka dla Karola Dykowskiego.

35' 1-3 jest pierwsza bramka dla Wichra. Strzelecem Daniel Leśnik.

40' 1-4 Gumowski wykorzystuje dobre podanie Zimy i podwyższa prowadzenie.

42' Żółta kartka dla Daniela Leśnika.

47' 1-5 Trzecie trafienie na koncie Chrzczona.

48' Żółta kartka dla Zimy.

49' Żółta a w konsekwencji czerwona dla Karola Dykowskiego.

49' 1-6 Kaszycki pewnie wykorzystuje rzut karny.

Na zapleczu ekstraligi zanotowaliśmy zmianę lidera. Kolegium Sędziów ZZPN zastąpiło Kurier Szczeciński. Z kolei w najciekawszym spotkaniu 12. kolejki Netto SLPN, mimo sporego oporu ze strony Drink Teamu, prowadzący Devs Team obronił czołową pozycję.

Devsi rozstrzygnęli zawody dopiero po przerwie. Po pół godzinie gry liderzy prowadzili tylko 1:0, ale ostatnie 20 minut należało już do nich. A uściślając do Pawłowskiego, który zaliczył hat tricka. Czwartego gola dla podopiecznych Łukasza Cydzika zdobył Szymański.

Także dopiero po przerwie Silo Trans nieoczekiwanie "rozstrzelało" Pogoń 04. I to dosłownie. Na półmetku było bez bramek, po ostatniej syrenie aż 7:1! Transowcy podtrzymali więc zwycięską passę, a trzy gole padły łupem skutecznego w niedzielę Kaźmierczaka.

Interesująco było także w rywalizacji Prawobrzeża z DB Portem. Gracze z Dąbia prowadzili na 5 minut przed przerwą 3:2, ale już na nią schodzili z wynikiem 3:7. Co akcję - strata. Nie sposób było tego nadrobić po zmianie stron. Skończyło się 6:9.

W innym pojedynku ekstraligi ostatnie Netto ograło aż 6:1 Wichra Warszewo (m.in. dzięki dobrej dyspozycji strzeleckiej Chrzczona) i dołączyło do reszty stawki.

Z kolei w I lidze Kolegium Sędziów odzyskało fotel lidera po efektownym zwycięstwie 9:4 nad Tramwajami. Dla tych pierwszych trafiał najczęściej Bitel (4 gole), dla tych drugich Zalewski (trzy). W pojedenku drużyn z dołu tabeli Dansk Supermarked wygrał 4:3 z UKS OHP, zapewniając sobie komplet punktów w ostatnich sekundach. Autorem gola na wagę zwycięstwa okazał się - ku uciesze kolegów z zespołu - Jóźwiak.

Silo Trans - Netto 10:4 (4:2)

Bramki: Cybulski 3, Szagdaj 2, Morawiak 2, Kaźmierczak 2, Frąckowiak - Gumowski, Zima, Ramutkowski

Silo Trans: Maciąg - Szagdaj, Cybulski, Morawiak, Frąckowiak, Kaźmierczak

Netto: Kaszycki - Biernacki, Ramutkowski, Musiałowski, Zima, Janowczyk, Gumowski, Kaczorowski, Chrzczon, Malinowski, Kamionka

Przez pierwszy kwadrans gra była względnie wyrównana, jednak przewaga optyczna należała do Silo Transu. Efektem tego był "odjazd" w końcówce drugiej odsłony. Przy stanie 1:1, na przestrzeni 5 minut Silo uzyskał aż 3 gole. Wpierw Kaźmierczak dobił uderzenie Frąckowiaka, następnie ten sam piłkarz odebrał futbolówkę Chrzczonowi i po efektownej klepce z Morawiakiem - tym razem - asystował, wreszcie Cybulski pokonał Kaszyckiego i zrobiło się 4:1. Wtedy do głosu doszło Netto, odrabiając przed przerwą część strat.

Motorem napędowym Sklepikarzy był Chrzczon, który udanie zrehabilitował się za początkową stratę. Raz wybił piłkę z własnej bramki, następnie asystował Gumowskiemu przy golu na 2:4 (temu praktycznie pozostało jedynie pobiec do kontry i dołożyć nogę przed pustą siatką), wreszcie efektownie uderzył z dystansu w trudnej sytuacji. Strzał w okienko zdołał z najwyższym trudem wybronić Maciąg.

Po zmianie stron na kontakt trafiali jeszcze Zima (po ziemi) i Ramutkowski (sprytnie rozegrany rzut wolny), ale na więcej nie było stać Netto w niedzielne popołudnie. Kiedy postawione pod murem Silo zaczęło szanować piłkę, uważniej rozgrywać akcje i tak nie spieszyć się z ich wykończeniem – efekty przyszły natychmiast. Od stanu 5:4 już do samego końca bramki zdobywali wyłącznie piłkarze Silo Transu. Tych powinno paść więcej niż dziesięć, ale świetnie interweniował Kaszycki.